Skup broni

Skupujemy różne typy broni

Jedną ze składowych oferty naszej rusznikarni jest skup broni. Zajmujemy się skupem broni myśliwskiej, sportowej, bojowej oraz przyjmujemy broń kolekcjonerską. Zapraszamy do naszej rusznikarni w Warszawie celem dokonania oględzin i wyceny broni. Jedynie taki zakup daje Państwu gwarancję bezpieczeństwa i zadowolenia. Zapewnimy pomoc w wybraniu odpowiedniego modelu na miejscu. Każdy nasz rusznikarz w czasie wykonywania między innymi naprawy broni lub usług czyszczenia broni różnego typu specjalistyczną wiedzę popiera bogatym doświadczeniem zawodowym.

 

Gwarancja roczna na zakup broni używanej

Oferujemy szeroką gamę broni używanej sportowej, bojowej, myśliwskiej i kolekcjonerskiej po przeglądzie rusznikarskim, z naszą 12 miesięczną GWARANCJĄ * – na postawie dokumentu zakupu.
*nie podlegają gwarancji uszkodzenia broni powstałe na skutek:
– działania czynników zewnętrznych (np. uszkodzenia mechaniczne wskutek upadku broni, przejechania, uderzenia innymi przedmiotami itp.),
– braku właściwej dbałości o broń (braku należytego czyszczenia i konserwacji),
– stosowania niewłaściwej amunicji (np. nie mającej certyfikatu CIP lub SAAMI),
– naturalnego zużycia elementów eksploatacyjnych (pękanie iglic, …. itp.)

Prowadzimy również skup broni za gotówkę – możliwość odkupienia starej broni w rozliczeniu.

 

Rozbudowana oferta broni i akcesoriów

Zachęcamy do skorzystania z naszych pozostałych profesjonalnych usług rusznikarskich, jak przystrzeliwanie broni, naprawa i renowacja broni historycznej, strzeleckiej oraz broni kolekcjonerskiej, jak również wielu innych usług, które znajdują się w pełnej ofercie naszej firmy Top Gun. Jeżeli zgłosicie się do jednego z naszych rusznikarzy, jesteśmy pewni, że traficie na taką ofertę sprzedaży broni myśliwskiej, która będzie spełniać Wasze oczekiwania.

W przypadku pytań dotyczących naszej oferty, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub z wykorzystaniem formularza zapytania ofertowego, który znajduje się na stronie.

 

 

Zadzwoń

error: Content is protected !!