Modernizacje i naprawy broni

Broń stworzona dla klienta

O ile naprawa broni czy usługi oksydowania broni to właściwie standard w propozycji każdej rusznikarni, o tyle modernizacja wykracza poza tę sferę. Usługa, która świadczymy na specjalne życzenie naszych klientów. Nasz rusznikarz spełni wszelkie życzenia i weźmie pod uwagę każdą wskazówkę, dotyczącą modyfikowanej broni.

 

Zaplanowany wygląd

Rusznikarz służy również radą w zakresie dostosowania Państwa broni do indywidualnych cech anatomicznych strzelca. „Podręcznikowa” budowa ciała zdarza się bardzo rzadko – każdy z nas ma pewne cechy, które trudno zakwalifikować do kanonu. Warto też w tym miejscu podkreślić, że przez niektóre działania, np. ćwiczenia, nasze cechy anatomicznie ulegają nierzadko dużej zmianie. Przyrost masy mięśniowej w niektórych miejscach może spowodować, że konieczne będzie oddanie broni do rusznikarza, by ją dopasować.

Wykonaliśmy modernizację Blasera R93 polegającą między innymi na odnowieniu wierzchniej warstwy drewna, wykonaniu wstawek hebanowych, instalacji grawerowanego monogramu, wykonaniu perforacji antypoślizgowej chwytu. Estetyka, która zmienia się na skutek usług oksydowania broni, to nie to samo, co zaplanowana od początku zmiana. Każdy nasz rusznikarz zajmował się niejedną modernizacją broni na specjalne życzenie jej użytkownika.

Zadzwoń

error: Content is protected !!