Renowacja broni

Przywracamy dawny blask broni

Oferujemy usługę odnawiania i renowacji broni w całości lub tylko jej zużytych lub uszkodzonych części zarówno metalowych, drewnianych jak i wykonanych z tworzywa sztucznego.

Renowacja broni jest to usługa, którą prawdziwy rusznikarz wykona z pasją. Dzięki naszemu nakładowi pracy, możemy sprawić, że Państwa broń wróci do pierwotnego stanu, a może nawet, będzie wyglądać i sprawować się lepiej niż kiedykolwiek. Nie traktujemy tej usługi jako naprawę broni lecz jako przywrócenie jej dawnej świetności i wbrew pozorom te dwie usługi różnią się. Przy naprawie broni za najważniejsze stawiamy sobie doprowadzenie jej do pełnej sprawności i ewentualną wymianę niektórych elementów.

 

broń palnaRusznikarze z wiedzą i doświadczeniem

Do procesu renowacji broni używamy wyłącznie sprawdzonych środków wysokiej jakości, które gwarantują odpowiedni wpływ na obsługiwany element, a nie zniszczą go. Jest to bardzo istotne w całym procesie renowacji. Podejmując decyzję o użyciu takiego, a nie innego rozwiązania, każdorazowo upewniamy się, że nie będzie ono miało negatywnego wpływu na broń, którą od Państwa otrzymaliśmy.

Renowację broni wykonujemy zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla instytucji. W tym drugim przypadku zdarza się to zwłaszcza, kiedy chodzi o broń do rekonstrukcji historycznej.

 

Zadzwoń

error: Content is protected !!