Serwis broni – naprawa i czyszczenie

Dbanie o broń

Rusznikarnia Top Gun zajmuje się nie tylko modernizacjami broni czy samą sprzedażą broni. Serwis i konserwacja broni to bardzo istotna czynność, którą należy co pewien czas wykonywać. Jeżeli zależy nam na tym, aby nasza własność była sprawna i prezentowała się estetycznie, musimy regularnie sprawdzać to, w jakim jest stanie. Każdy wykwalifikowany i doświadczony w zawodzie rusznikarz będzie wiedział, w jaki sposób zająć się danym typem broni.

Top Gun profesjonalny rusznikarz zajmie się Państwa bronią, dokona jej przeglądu i podejmie w zależności od zlecenia klienta i wyników przeglądu odpowiednie czynności serwisowe. Wykonamy naprawę i czyszczenie broni, zapewnimy malowanie broni. W rusznikarni jest także wykonywana usługa oksydowania broni. Po wykonanych działaniach Państwa własność zyska nie tylko estetycznie. Powłoka będzie ją chronić przez atakującą korozją.

Serwis broni

W skład serwisu broni wchodzą czynności takie jak:

  • czyszczenie
  • konserwacja
  • regulacja

Jeżeli podczas przeglądu zostaną stwierdzone defekty lub coś nas zaniepokoi, to po uzgodnieniu z klientem zostanie wykonana naprawa broni. Właściwie konsultacja wykonywanych działań to klucz naszej działalności. Chociaż każdy nasz rusznikarz miał okazję pracować przy wielu różnych broniach, to przede wszystkim jest to Państwa własność i wszelkie działanie wykonujemy w uzgodnieniu.

 

Usługi dla instytucji rządowych

W Top Gun serwisujemy i naprawiamy wszystkie rodzaje broni strzeleckiej również dla instytucji rządowych tak jak wojska, policji, służb, agencji ochrony, banków, poczty, sklepów i ośrodków sportowych oraz klientów indywidualnych.

 

   Top Gun to nie tylko usługi serwisu broni, ale także prowadzony sklep z bronią i skup broni różnego typu. Na Państwa życzenie wykonamy usługi pozbawiania cech użytkowych broni.

Oksydowanie broni - serwis broni

Zadzwoń

error: Content is protected !!